Читацький зал

Колишній ведучий Top Gear підтримав Україну пікапами

Відомий британський ведучий та журналіст Джеремі Кларксон підтримав Україну у війні проти російських окупантів. Разом із групою однодумців колишній ведучий Top Gear організував збір коштів та купівлю позашляхових пікапів, які мають допомогти евакуювати мирних жителів із зон бойових дій.

Насправді ініціатива акції походила від українця, який проживає в Британії. Віктор Зайченко та його дружина Люсі займаються бджільництвом на фермі в Оксфордширі, маючи намір у березні вирушити в Україну, але напад російських військ зірвав їхні плани.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Колишній ведучий Top Gear підтримав Україну пікапами

Ініціативу виявили Зайченко та його дружина, до якої входили Кларксон та його партнерка Ліза Хоган. Компанія отримала назву JustGiving і була підтримана багатьма людьми на острові, і лише за перший тиждень зібрано 45 000 фунтів стерлінгів. Вони купили перший пікап 4×4, який мав бути відправлений до України у квітні.

Проте кампанія швидко розвивається, і газета The Guardian на підтримку цієї справи повідомила, що пожертвування зробили читачі зі 180 країн світу. Таким чином, всього придбано 3 автомобілі, які сьогодні прибули до України у складі гуманітарного вантажу та завантажені товарами першої потреби.

Колишній ведучий Top Gear підтримав Україну пікапами

Водночас акція триває у Великій Британії, і Кларксон непохитний у тому, що це «найменше, що можна зробити, щоб допомогти українському народові, який бореться за свою свободу».

Back to top button