Моделі

Колишній дизайнер Porsche створив новий електрокросовер

Офіційний дебют Enovate ME5 відбудеться в третьому кварталі цього року

Міжнародна команда дизайнерів на чолі з екс-дизайнером Porsche і Chery, Хаканом Саракоглу, продемонструвала рендер нового китайського електричного кросовера Enovate ME5. Цікаво, що фотографії живого автомобіля вже спливали в співтоваристві ChinaCarNews.com на фейсбуці ще в березні цього року.

Дизайн автомобіля витриманий в стилістиці марки. У центрі уваги передня і задня світлотехніка, яка з’єднується в єдине ціле за рахунок світлодіодних смуг. Габарити: 4580х1915х1635 мм., Колісна база – 2750 мм.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Попередні технічні характеристики вже відомі. Початкова версія буде оснащена одним електродвигуном на 204 кінських сили. У топової комплектації на допомогу йому прийде бензиновий 1,5-літровий агрегат потужністю 98 к.с. В даному випадку він не передає тягу на колеса, а буде виконувати роль бензогенератора, який включається при необхідності подолати великі відстані.

Колишній дизайнер Porsche створив новий електрокросовер

Сама ж батарея такого гібридного варіанту буде мати ємність в 30 кВт * год. Запас ходу на електротязі складає всього 150 кілометрів за методикою NEDC, зате з додатковим бензиновим двигуном ця цифра може збільшитися до 1012 км на одному баку. Чи буде чисто електричний кросовер мати ту ж батарею – не повідомляється.

Новинка стане другим після ME7 продуктом компанії і розташується на щабель нижче його. Сам бренд з’явився в 2018 році і належить материнській фірмі Dearcc, яка виробляє свої автомобілі з 2016-го.

Back to top button