НовиниСвіт

КНР стрімко нарощує обсяги виробництва електрокарів

Китайські стартапи в сфері розробки електромобілів Nio, Li Auto і Xpeng оголосили про значне збільшення випуску своєї продукції в четвертому кварталі 2020 року. Таким чином під кінець року автовиробники досягли максимальних показників.

Високий попит на електромобілі компаній відображає загальне відновлення економіки КНР і її автомобільного ринку. Прагнучи стати лідером в області технологій для електромобілів, китайський уряд підтримав галузь субсидіями, встановив жорсткіше регулювання, а також профінансував розширення інфраструктури зарядних станцій.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За даними Міністерства промисловості Китаю, з січня по листопад 2020 року об`єм продажів електромобілів виріс в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 4,4%, тоді як загальні продажі легкових автомобілів знизилися на 7,6%.

Незважаючи на те, що китайські стартапи демонструють значні успіхи, їх результати все ще відстають від показників головного конкурента з США компанії Tesla, яка в минулому році випустила на світовий ринок в п’ять разів більше автомобілів, ніж три китайські стартапи разом узяті.

Source
1k.com.ua
Back to top button