ДайджестНовиниСвіт

Клієнти Rolls-Royce першими побачать електричну модель бренду

Англійська компанія з виробництва люксових автомобілів марки Rolls-Royce готується перейти від двигунів внутрішнього згоряння до повністю електричного модельного ряду. Цю мету автовиробник сподівається досягти до 2030 року.

Крім розробки нових моделей і трансмісії (за допомогою BMW) Rolls змушений вирішувати завдання, що виходять за рамки інженерної думки. А саме, компанія шукає рішення, що дозволять відповідати електромобілям ідентичності бренду, зберегти і розширити клієнтську базу.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Варто зазначити, що у бренду, а отже, у його клієнтів немає вибору, оскільки регулюючі органи по всьому світу для боротьби з кліматичною кризою планують заборонити автомобілі, що працюють на викопному паливі.

Що стосується клієнтської бази компанії, то за словами її керівника Торстена Мюллер-Отвоса, останнім часом вона значно помолодшала. «У 2010 році у нас була одна модель, а середній вік наших клієнтів становив 58 років. Тепер у нас є ряд продуктів, а середній вік наших клієнтів – 42 роки», підкреслив глава Rolls Royce.

За його словами, ці клієнти не озираються назад, вони готові до роботи від батареї. «У нашому сегменті, де у клієнта шість, сім, вісім чи дев’ять автомобілів в гаражах, багато хто з них вже володіють електромобілем – Tesla або Porsche Taycan – так що це не новина для них», – сказав Мюллер- Отвос.

Rolls планує зробити перехід на електромобілі настільки легким, наскільки це можливо, зазначив Мюллер-Отвос, обіцяючи допомогу в забезпеченні безпеки зарядних пристроїв і не виключаючи можливості створення індивідуальних зарядних пристроїв для клієнтів.

Оскільки перші електричні Rolls-Royce Spectre з’являться не раніше кінця 2023 року бренд має намір дозволити своїм клієнтам побачити машину набагато раніше, ніж її побачить широка публіка.

Source
INSIDER
Back to top button