Новини

Китайці побудують в Узбекистані завод з виробництва електромобілів

Китайський автомобільний концерн Changan Automobile Group і міністерство інноваційного розвитку Узбекистану домовилися підписати в найближчому майбутньому меморандум про співпрацю для будівництва в цій республіці заводу з виробництва електромобілів, повідомляє ІА Фергана.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Автозавод передбачається побудувати в Ферганській області. За попередньою оцінкою, на першому етапі інвестиції становитимуть близько $15-20 млн, будуть створені 100-150 робочих місць для великовузлового складання тисячі електромобілів на рік. На другому етапі планується локалізація виробництва із залученням потужностей суміжних узбекистанських підприємств і збільшення числа робочих місць.

Китайська компанія має намір робити основний акцент на випуску в Узбекистані автомобілів з гібридним двигуном або повністю електричною силовою установкою. До 2025 року планується випустити 21 модель електромобілів, повністю функціонуючих на електриці, і 12 гібридних моделей, які охоплюватимуть весь спектр моделей (від малолітражних автомобілів до автомобілів вищого класу з кузовами купе).

Локалізацію виробництва в Узбекистані китайський концерн розглядає як інструмент просування своєї продукції на ринки країн Близького Сходу.

Back to top button