Новини

Китайці готові вкласти $520 млн у виробництво легкових автомобілів в Казахстані

Китайська компанія Hanteng Auto Co. Ltd має намір побудувати в Кустанаї (Кустанайська область Казахстану) завод з випуску легкових автомобілів з об’ємом інвестицій $ 520 млн, повідомляє обласна адміністрація.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

“Hanteng планує організувати виробництво легкових автомобілів потужністю 80 тис. на рік. На експорт буде йти 70%”, – йдеться в повідомленні.

Також з посиланням на заступника голови області Мейржана Мирзалієва відзначається, що “до запуску наступного року опрацьовується 10 проектів, серед яких створення машинобудівного кластера”.

В ході візиту делегації Кустанайської області в Китай було обговорено питання щодо розміщення виробництв в регіоні, в тому числі реалізація проектів по важкому машинобудуванню (YTO Group і Sany Heavy Industry), з випуску вантажних автомобілів (Sinotruk).

Крім того, нагадав М.Мирзалієв, опрацьовується спільний з російськими колегами (ТОВ “СІБЕКО”) проект з будівництва заводу, який вироблятиме сидіння для всіх видів техніки і різні комплектуючі. Обсяг планованих інвестицій оцінюється в 1,6 млрд тенге (приблизно $4,4 млн – ред.), Проектна потужність – 250 тис. одиниць на рік.


Джерело: news.finance.ua


Back to top button