Новини

Китай бачить великий потенціал у співпраці з українським автопромом

В рамках Форуму, який проходив в китайському Ченду, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між асоціацією «Укравтопром», компанією Telematics Industry Application Alliance (TIAA) і Українським Домом в Пекіні. На церемонії підписання був присутній радник Посольства України в Пекіні Андрій Сергієнко, який наголосив на важливості розвитку діалогу в галузі впровадження нових технологій на автотранспорті.

Китайські партнери-організатори форуму надали теплий прийом українській делегації і продемонстрували велику увагу українсько-китайському співробітництву в автомобільній сфері.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Підписаний Меморандум – це перший крок в організації спільної діяльності з розвитку «інтернету машин» – Internet of Vehicles (IoV) і транспортної телематики. IoV на сьогодні є цілою індустрією, що займається впровадженням високих технологій в автомобіль і його зв’язком з інтернетом. Сьогодні майже всі прогресивні автомобільні бренди в тій чи іншій мірі включають останні наукові розробки в свої машини, що є базою для розвитку IoV.

Для задоволення вимог автомобільної галузі та ринку України в передових технологіях учасники Меморандуму планують створити Центр співпраці, функціями якого будуть, крім пошуку і закупівель продукції, технологій, програмного забезпечення, також залучення китайського капіталу в український автомобільний сектор, забезпечення співпраці українських компаній, університетів, інститутів з китайськими промисловими та інвестиційними організаціями, створення технологічних центрів і лабораторій, допомога в розробці спільних технологій і продуктів.

Back to top button