Новини

Китай пом’якшить обмеження для часток іноземців в автомобільних СП

Китайська влада підготувала програму розвитку автомобільного сектора країни на період до 2025 року, яка, за її розрахунками, дозволить КНР стати локомотивом розвитку глобального авторинку, повідомляє агентство “Сіньхуа”.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Програма, підготовлена Державною комісією з розвитку і реформ КНР (NDRC) за участю галузевих міністерств, передбачає активізацію розробки автомобілів, що працюють на альтернативних видах палива, а також пом’якшення обмежень для іноземних компаній щодо їх часток в китайських СП.

КНР розраховує домогтися проривів в ключових технологіях для автомобілів і значно збільшити частку китайських брендів на міжнародному авторинку до 2025 року, відзначають автори програми.

Як очікується, до 2020 року випуск в Китаї автомобілів, що працюють на альтернативних видах палива, а також продажі цих автомобілів, досягнуть 2 млн, що приблизно вчетверо вище нинішнього рівня.

У 2016 році в Китаї було продано 507 тис. подібних автомобілів, що стало рекордним рівнем в світі за підсумками другого року поспіль, і перевищило показник 2015 року на 53%, свідчать дані Китайської асоціації автовиробників (China Association of Automobile Manufacturers, CAAM).

Обмеження, що стосуються частки в СП з китайською компанією, якою може володіти іноземний інвестор, будуть ослаблені “впорядкованим чином”, наголошується в програмі.

В даний час іноземні компанії можуть володіти не більше 50% китайського СП.

Згідно з прогнозом авторів програми розвитку автомобільного сектора КНР, щорічне виробництво автомобілів в Китаї досягне близько 30 млн одиниць до 2020 року і 35 млн машин до 2025 року.

Джерело: news.finance.ua

Back to top button