Новини

Китай розробляє 15-річний план розвитку екологічно чистого автотранспорту

Влада КНР готує новий план розвитку галузі транспортних засобів на нових джерелах енергії (NEV) на 2021-2035 роки. Про це повідомив заступник міністра промисловості і інформатизації Китаю Сінь Гобінь.

За його словами, план буде підтримувати розвиток перспективних технологій і дозволить покращувати використання ринкового механізму для стимулювання інновацій.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

У найближчому майбутньому буде опублікована політика подвійного інтегрування на 2021-2023 роки. Схема подвійного інтегрування, розроблена з метою підтримки галузі NEV, передбачає заохочення або покарання автовиробників системою балів за витрату палива їхньою продукцією. В результаті виробникам традиційних транспортних засобів, можливо, доведеться купувати бали у виробників NEV або підвищувати ефективність використання палива і розвивати власний бізнес NEV, щоб уникнути покарання.

На даний час в Китаї спостерігається бум продажів NEV. Як повідомив Сінь Гобінь, в січні-травні обсяг виробництва NEV в країні збільшився на 46% – до 480 тис., а продаж – на 41,5%, до 464 тис. машин.

За даними міністерства громадської безпеки, на кінець червня в КНР налічувалося 340 млн моторних транспортних засобів, серед них – 3,44 млн авто на альтернативних джерелах енергії.

Back to top button