Новини

Китай планує вдвічі знизити податок на покупку автомобілів

Китайська народна республіка розглядає можливість вдвічі знизити податок на покупку більшості автомобілів, щоб стимулювати продажі на автомобільному ринку, що потерпає від торгової війни з США. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на видання Bloomberg.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Видання повідомляє, що Державний комітет у справах розвитку і реформ Китаю представив план по зниженню з 10% до 5% податку на покупку легкових автомобілів, об’єм двигунів яких не перевищує 1,6 літра. Відзначається, що, за даними Китайської асоціації автомобільних виробників, подібні машини охопили 70% всіх проданих минулого року автомобілів в Китаї. Однак, як зазначили співрозмовники видання, рішення поки не прийнято.

Нагадаємо, багато компаній з американським капіталом розглядають варіант перенесення виробничих потужностей з Китаю в інші країни через скорочення доходів в результаті торгової війни Штатів і КНР. Так, більше 70% американських фірм, що працюють на півдні Китаю, розглядають питання про призупинення подальших інвестицій в країну.


Back to top button