Новини

Китай – лідер з продажу електромобілів

У листопаді продажі електромобілів в КНР досягли рекордних показників – майже 43,5 тис. шт., що на 56% вище продажів за аналогічний період минулого року. Частка електрокарів на автомобільному ринку країни досягла 1,4% (в США вона становить 1,1%, в Європі – 1,2%). Очікується, що до кінця року в Китаї буде продано понад 350 тис. машин, а їх загальна кількість в країні перевищить 650 тисяч, в той час як у США їх налічується 560 тисяч, а у всій Європі – 630 тисяч.

У самому Китаї випускається 70 моделей електрокарів, а на частку місцевих виробників припадає до 95% китайського ринку електромобілів. Із останніх 5% три припадають на Tesla. Популярністю у китайців користуються невеликі і недорогі моделі c запасом ходу без підзарядки від 150 до 260 км.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

КНР разом зі США, Індією і Росією входить у число лідерів по викидах вуглекислого газу в атмосферу. Прагнучи змінити ситуацію, влада країни ратифікувала Паризьку угоду; вони заохочують розвиток відновлюваної енергетики та стимулюють скорочення парникових викидів.

Виробництво електромобілів – це ще один спосіб протистояти антропогенним змінам клімату і поліпшити важке екологічне становище у країні. Про зростання популярності електрокарів і заклопотаність китайської влади екологічними проблемами свідчить і той факт, що з липня 2016 року на електромобілі стали пересаджувати таксистів. А в серпні компанія BYD представила 26 моделей повністю електрифікованих сміттєвозів. Очікується, що до кінця 2017 електричними будуть всі сміттєвози в країні.

Back to top button