Новини

Китай інвестує в електромобілі

Уряд Китаю планує виділити близько 100 мільярдів юанів (16 мільярдів доларів) на будівництво мережі автозаправних станцій, які будуть заряджати електромобілі.

Таким чином держава має намір надати підтримку електромобільному сектору країни, який останнім часом почав активно розвиватися. На даний момент електромобілі в країні виробляються декількома компаніями, включаючи групу BYD, але, на жаль в найближчій перспективі дуже малоймовірно, що вони зможуть досить ефективно конкурувати з машинами, оснащеними традиційними двигунами.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Китай намагається вести активну боротьбу за скорочення вуглецевих викидів, що завдають шкоди екології країни. Крім того, це послужить стимулом для активізації інноваційних процесів в автомобілебудуванні.

Крім того, КНР планує звільнити електромобілі і деякі гібриди від податку з продажів. Уряд також розпорядився поставити такі машини на озброєння місцевих чиновників.

Згідно з планами уряду, електромобілі повинні охопити 30% державних закупівель машин вже до 2016 року. Після того як регіональні органи влади впораються з цим завданням, частка буде знову підвищена.

За прогнозом компанії BMW, яка почне продавати свій електромобіль в країні в поточному році, китайський ринок машин з електродвигуном стане найбільшим у світі протягом п’яти років.

Back to top button