Київський Апеляційний Адміністративний суд підтвердив законність введення спецмита на іномарки

Колегія суддів апеляційного адміністративного суду погодилась з висновком суду першої інстанції, що Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України не допустили порушень законодавства при прийнятті та опублікуванні повідомлення про Рішення стосовно застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів незалежно від країни походження та експорту.

Суд апеляційної інстанції залишив скаргу без задоволення, а постанову суду – без змін, визнавши, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Нагадаємо, 14 березня 2013 р. в газеті «Урядовий кур’єр» Міністерством економічного розвитку та торгівлі України було опубліковано повідомлення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів незалежно від країни походження та експорту. Згідно з повідомленням спец.заходи застосовано терміном на три роки шляхом запровадження спеціального мита щодо імпорту в Україну легкових автомобілів з бензиновими двигунами з робочим об’ємом циліндрів понад 1000 куб.см., але не більше як 1500 куб.см. у розмірі 6,46%, та понад 1500 куб.см., але не більше як 2200 куб.см. у розмірі 12,95%.