#KiaЗавждиПоряд

У Європі стартує ініціатива #KiaMovingWithYou, спрямована на те, щоб підтримати клієнтів, медиків та медичні установи.

Офіційний дистриб’ютор бренду KIA в Україні «ФАЛЬКОН-АВТО» також приєднався до ініціативи Kia Motors Europe. Мета ініціативи – підтримати власників автомобілів і потенційних клієнтів в період карантину і допомогти їм вийти з цього періоду з найменшими втратами.

В Україні дана ініціатива отримала назву #KiaЗавждиПоряд. В її рамках офіційний дистриб’ютор ввів спеціальні програми, орієнтовані на стимулювання онлайн-продажів, спеціальний порядок проходження ТО, а також продовження гарантії автомобілів KIA, придбаних в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО», на період карантину.

Для багатьох потенційних клієнтів, які незважаючи на деяке пом’якшення карантинних обмежень, продовжують суворо дотримуватися індивідуального карантину, надано можливість придбати автомобілі KIA онлайн.

Для всіх автомобілів, у яких термін гарантійного обслуговування закінчується в період з 01 лютого по 30 квітня 2020 року, заводська гарантія продовжена до 30 червня 2020 року.

У випадку, якщо власник KIA прагне дотримуватися карантинних заходів в максимальному ступені і не залишає будинок без крайньої необхідності, при цьому на період з 01.02.2020 по 31.05.2020 припадає термін чергового планового ТО, клієнт може здійснити візит на таке обслуговування протягом місяця після закінчення карантину без будь-яких санкцій за недотримання термінів.