Новини

Kia створить нове покоління військових всюдиходів

Компанія Kia Motors розширить програму розробки військового транспорту і найближчим часом займеться створенням типових платформ для армійських машин наступного покоління. А на початку 2021 року корейська марка збирається показати прототип баггі на шасі рамного Mohave, причому спектр його застосування не буде обмежений тільки службою в мотострілкових підрозділах.

На сьогоднішній день Kia поставила арміям Південної Кореї та інших країн більше 140 000 військових машин. Туди увійшли дев’ять основних типів транспортних засобів і близько 100 їх варіацій вантажопідйомністю від 250 кілограмів до п’яти тонн. У 2001 році компанія розробила 15-тонний рятувальний всюдихід, а пізніше представила багатоцільовий позашляховик з двигуном, автоматичною трансмісією і повним приводом від Mohave.

Kia створить нове покоління військових всюдиходів
Medium Tactical Vehicle (MTV) вантажопідйомністю п’ять тонн з колісною формулою 6х6 в захищеному варіанті (в центрі), Medium Standard Vehicle вантажопідйомністю 2,5 тонни (праворуч) і легкий тактичний позашляховик KLTV141.

У листопаді 2019 року Kia виграла конкурс армії Південної Кореї на створення нових військових вантажівок вантажопідйомністю 2,5 і 5 тонн. Згідно з контрактом, компанія розробить універсальну платформу для таких машин і спроектує новий захищений «пятитонник». За замовчуванням вантажівки будуть оснащувати семилітровим дизелем, автоматичною коробкою передач, АБС і противобуксовочною системою, а також асистентом парковки, навігацією і підігрівом сидінь.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"
Kia створить нове покоління військових всюдиходів
Повнопривідний Medium Standard Vehicle вантажопідйомністю 2,5 тонни.

Одночасно з цим Kia запустила кілька дослідницьких проектів, які дозволять оцінити перспективи впровадження в бойові машини автономних систем водіння і технологій паливних елементів. Причому в останньому випадку мова йде не тільки про силових установках, а й про аварійні генераторах на водні.

Нарешті, в Kia розробили баггі (All-Terrain Vehicles, ATV) на шасі Mohave. Позашляховик в першу чергу призначений для мотострілкових підрозділів, але його також можна розглядати як транспорт для активного відпочинку. Напрацювання і досвід, отриманий під час створення таких машин, корейці обіцяють застосувати в серійних цивільних кросоверах, ну а прототип того самого ATV показати на початку наступного року.


Back to top button