Світові автопрем'єри

KIA представили Європейський варіант Sportage п’ятого покоління

Компанія Kia представила європейську версію нового покоління кросовера Sportage. Новинка отримала більш коротку колісну базу в порівнянні з «глобальним» варіантом моделі, чия світова прем’єра відбулася в минулому липні, повідомляє прес-служба корейської марки.

У Європі новий Spotage буде пропонуватися, в тому числі, зі спортивним дизайн-пакетом GT-Line, що підкреслює динамічний характер кросовера. Сприяють цьому і яскраві, насичені кольори. В інтер’єрі обіграються різкі контрасти чорного і білого кольору. Ще однією опцією, пропонованої для Kia Sportage в Європі вперше, стане чорна дах.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

KIA представили Європейський варіант Sportage п'ятого покоління

Габаритна довжина європейської версії Sportage становить 4515 мм, ширина 1865 мм, а висота – 1 645 мм (пропорції глобальної версії, відповідно, 4660 х 1865 х 1660 мм). Незважаючи на скорочену колісну базу 2680 мм (глобальна версія – 2755 мм), на другому ряду сидінь запас простору в області ніг складає 996 мм (глобальна версія – 1050 мм), а в області голови – 998 мм (1000 мм). Ємність багажника – 591 л (завмер по VDA), що лише на 46 л менше, ніж у «глобальній» моделі.

Для нового покоління Sportage на європейських ринках буде запропонований широкий вибір потужних і економічних силових агрегатів, включаючи силову установку plug-in hybrid. Новий Sportage PHEV з силовою установкою за схемою гібрида з можливістю підзарядки від зовнішнього джерела (PHEV, plug-in hybrid) оснащується бензиновим двигуном з турбонаддувом і безпосереднім уприскуванням палива 1,6 T-GDI. Цей 180-сильний двигун працює в парі з електромотором потужністю 66,9 кВт з постійним магнітом. До складу силової установки входить батарея літій-іонних полімерних акумуляторів, з запасом енергії 13,8 кВт / год. Комбінована потужність силової установки становить 265 к.с. У лінійці двигунів нової європейської версії Sportage – також економічний 1,6-літровий дизельний силовий агрегат, доступний в двох варіантах налаштувань, з потужністю 115 або 136 к.с.

KIA представили Європейський варіант Sportage п'ятого покоління

Серед інноваційних технологічних рішень – нове покоління електронно-керованої підвіски ECS, нова система вибору типів покриття Terrain Mode, система запобігання фронтальних зіткнень FCAA з функцією запобігання зіткнень із зустрічним транспортом при лівому повороті JT, асистент обгону і зустрічного роз’їзду HDA, інтелектуальний круїз-контроль з отриманням інформації від навігаційної системи (NSCC), інтелектуальний обмежувач швидкості ISLA, а також інтелектуальний асистент дистанційній парковки.

Back to top button