Світ

Kia представила новий військовий автомобіль на IDEX 2021

Kia поставляє свої легкі тактичні машини для потреб армії Південної Кореї з 2016 року, ставши еталоном якості транспортних засобів в системі військових операцій країни. Нова концепція чотиримісного легкого тактичного вантажного автомобіля, представлена ​​на виставці військово-технічної техніки IDEX, відрізняється сміливим і яскравим дизайном і оснащена вантажним відсіком для перевезення військ поряд з різноманітним арсеналом. Kia очікує, що додаткова візуальна привабливість і зручність використання стимулюватимуть подальший попит на її військові автомобілі.

Kia представила новий військовий автомобіль на IDEX 2021

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Kia розробила концепцію легкого тактичного вантажного автомобіля в тісній співпраці з Адміністрацією програми оборонних закупівель. Модульне шасі автомобіля дозволило Kia запропонувати стандартну версію і варіанти з довгою колісною базою, а також броньовані і неброньовані виконання для цілей, включаючи розвідку, виконання військових завдань або багатоцільового призначення для здійснення підтримки військ.

Kia представила новий військовий автомобіль на IDEX 2021

Легкий тактичний вантажівка Kia, який отримав назву KLTV Cargo Truck, оснащений дизельним двигуном Євро 5 потужністю 225 к.с., який передає потужність на всі чотири колеса через сучасну 8-ступінчасту автоматичну коробку передач. Вантажівка також оснащений незалежною підвіскою, кондиціонером, диференціалом підвищеного тертя, шинами з технологією Run Flat, що дозволяє пересуватися на повністю спущеному колесі, і системою створення електромагнітних завад.

Поряд з концепцією легкого тактичного вантажного автомобіля на виставці IDEX Kia продемонструвала і саму платформу, яка дає уявлення про масштабованості платформи як основи для ряду броньованих автомобілів. Kia заявляє, що «активно розробляє автомобілі на основі шасі, щоб задовольнити еклектичний смак клієнтів по всьому світу».

Kia представила новий військовий автомобіль на IDEX 2021

Участь Kia в виставці IDEX в Абу-Дабі є ключовим кроком автовиробника на сьогоднішній день – регіон розглядається як основний ринок стратегічних військових автомобілів. Kia вперше взяла участь в IDEX в 2015 році, і в цьому році виставковий простір було розділене з дочірньою компанією Kia, Hyundai Rotem Co.

Back to top button