Світові автопрем'єри

KIA представила новий Sportage

Компанія KIA розсекретила зовнішність і салон кросовера Sportage п’ятого покоління, світові продажі якого почнуться в кінці 2021 року. Очікується, що в Кореї новинка з’явиться вже в наступному місяці.

Дизайн нового Sportage створювався зусиллями декількох дизайн-центрів марки, розташованими в Китаї, США, Німеччини та Південної Кореї. Яскраво виражені межі витончено контрастують з рельєфними поверхнями кузова нового Sportage. У передній частині чорна решітка радіатора простягнулася по всій ширині автомобіля, а її малюнок сформований з чітко орієнтованих геометричних елементів. У задній частині рельєфні лінії крил плавно спускаються по тонким ліхтарям, між якими розташувалися новий логотип KIA і назва моделі.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Для новинки відразу анонсована версія X-Line, яка відрізняється дизайном бамперів, бічних молдингів і наявністю рейлингов. Зміни в салоні: інші кольори обробки, прострочки і вставки під чорне дерево.

KIA представила новий Sportage

Інтер’єр нового Sportage показаний в стандартній комплектації: він отримав вигнуту панель, що складається з екранів цифрової приладової панелі і мультимедійної системи. На центральному тунелі розташувалися слот для бездротової зарядки, селектори трансмісії і вибору режимів роботи електронних помічників, кнопки управління підігрівом і вентиляцією сидінь.

Back to top button