МоделіСвіт

Kia показала компактний мінівен Carens

Компанія Kia опублікувала перші офіційні зображення компактного мінівену Carens нового, четвертого покоління. Прем’єра новинки відбудеться 16 грудня в Індії, а продажі стартують у першому кварталі 2022 року, повідомляє прес-служба автовиробника.

Новий Kia Carens створювався спеціально для індійського ринку з урахуванням зростаючих запитів та потреб сучасних сімей. Компактний трирядний мінівен запропонує високий рівень обробки салону, функції інтеграції автомобіля з інформаційними мережами та пристроями.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Дизайн нового Kia Carens виконаний у стилістиці кросоверів: фірмові ґрати радіатора Kia «Посмішка тигра» (Tiger Face) отримали сучасне виконання, а також ефектно акцентовані ґрати нижнього повітрозабірника. Зовнішній вигляд також відрізняють світлодіодні фари та денні ходові вогні.

Що стосується інтер’єру, передня панель з футуристичним дизайном ніби огинає водія та переднього пасажира. Хромовані елементи в обробці дверей підсилюють відчуття преміальної якості. У центрі передньої панелі розташована навігаційна система з функціями телематики (AVNT), що має дисплей із діагоналлю 10,25“.

Kia показала компактний мінівен Carens

Нагадаємо, компактний мінівен Carens стане четвертою моделлю Kia на ринку Індії. Першою моделлю Kia, яка випускається на території цієї країни, став компактний кросовер Seltos. Також на індійському ринку компанія сьогодні пропонує кросвен Carnival та субкомпактний кросовер Sonet. Останній менше ніж за рік став одним з компактних кросоверів, що продаються в Індії, а обсяг продажів моделі перевищив позначку в 100 тис. екземплярів.

На сьогоднішній день Kia India займає четверте місце серед автомобільних компаній на ринку Індії і стала найшвидшим автовиробником, досягнувши позначки в 300 тис. проданих автомобілів менш ніж за два роки діяльності. У 2019 році Kia відкрила власний завод у регіоні Анантапур, інвестиції у створення якого становили 1,1 млрд доларів США. Щорічно завод в Анантапурі здатний випускати приблизно 300 тис. автомобілів. При проектуванні виробничих ліній цього підприємства брався до уваги і випуск повністю електричних та гібридних автомобілів, який розпочнеться у майбутньому. Дилерська мережа Kia в Індії на сьогоднішній день налічує понад 300 пікселів.

Back to top button