Новини

Kia Motors повідомила про результати діяльності в I кв. і плани на майбутнє

Kia Motors оголосила про результати своєї діяльності в першому кварталі 2020 року, повідомивши про скорочення квартальних продажів автомобілів майже на 2% в річному численні, повідомляє Укравтопром.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Світові продажі автомобілів бренду в 1-му кварталі становили 648 685 одиниць, що на 1,9% нижче, ніж роком раніше.

Негативний вплив COVID-19 на збут автомобілів допоміг пом’якшити попит, що зріс на домашньому ринку компанії. У січні-березні продажі KIA в Кореї збільшилися на 1,1%, до 116 739 одиниць, в той час як на зовнішніх ринках відбулося зниження реалізації на 2,6% до 531 946 одиниць.

У звітному періоді Kia Motors зафіксувала квартальну виручку від продажів в розмірі 14,57 трлн вон, що на 17,1% вище, ніж за той же період 2019 року. Позначилися сприятливий обмінний курс, поліпшення асортименту продукції, а також висока продуктивність ключових моделей, таких як позашляховики Telluride і Seltos.

В компанії припускають, що можуть зіткнутися з ослабленням прибутковості в другому кварталі, коли глобальне поширення COVID-19 в повній мірі вплине на кон’юнктуру у всьому світі, привівши до більшої невизначеності для світової економіки і споживчого попиту на автомобілі.

Незважаючи на складне ділове середовище, Kia Motors планує гнучко реагувати на виклики і підвищити конкурентоспроможність своєї продукції за допомогою нового модельного ряду. Компанія має намір зосередити свої зусилля на продажах позашляховиків, зокрема, Telluride, Seltos і недавно запущеного в продаж оновленого Sorento.

У третьому кварталі компанія планує представити абсолютно новий компактний кросовер для індійського ринку, що має поліпшити загальну динаміку продажів бренду.

Також в планах Kia Motors ще більше зосередитися на впровадженні електрифікації своїх моделей і вже найближчим часом реалізовувати 11 моделей на електротязі.

За матеріалами: Comtex News Network


Back to top button