Світ

KIA інвестувала 70 млн євро у виробництво гібридних двигунів

Південнокорейський автовиробник інвестував 70 мільйонів євро в свій завод в Словаччині для збільшення виробництва нових м’яких гібридних двигунів. Цим KIA відповідає на зрослий попит на електрифіковані силові агрегати. 1.5 і 1.6 T-GDI будуть доступні в майбутніх моделях.

Компанія KIA виробляє силові агрегати в Жиліні, Словаччина. Інвестиції в цей завод в розмірі 70 млн євро призначені для подальшого збільшення виробництва недавно представлених двигунів 1.5 і 1.6 T-GDI. Для цих моделей відведені три виробничі лінії, а 1,6-літровий дизельний двигун Smartstream Kia збирає на четвертій виробничої лінії. За даними виробника, чверть проданих в Європі автомобілів в даний час мають електрифікований силовий агрегат. Бренд не повідомляє, скільки двигунів Kia буде проводити в Словаччині в рік.

KIA інвестувала 70 млн євро у виробництво гібридних двигунів

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Нові двигуни вже встановлені в деяких моделях Hyundai і KIA. Помірно-гібридний 1.5 T-GDI, також відомий як «Kappa», замінює нинішній 1.4 T-GDI потужністю 140 к.с. Новий блок видає 160 к.с. і 253 Нм, на 20 к.с. і 13 Нм більше, ніж раніше. Цей 1.5 вже можна знайти в рестайлінгових Hyundai i30 і Kia Ceed, крім того, блок буде доступний у версії Hyundai Tucson початкового рівня.

KIA інвестувала 70 млн євро у виробництво гібридних двигунів

1.6 T-GDI є еволюцією нинішнього джерела живлення потужністю 177 к.с. Потужність збільшується на 3 к.с. до 180 к.с., при цьому крутний момент 265 Нм залишається колишнім. Однак цей двигун часто входить до складу гібридних і плагін-гібридних силових агрегатів, наприклад, в нових Hyundai Tucson і Kia Sorento. Тоді, звичайно, відкривається більше потужності: підключається гібрид забезпечує потужність системи 265 к.с. завдяки підтримці електромотора. Повільно, але вірно Kia і Hyundai також запропонують нові двигуни для решти модельного ряду.


Back to top button