Київським електрикам – електромобілі

Компанія «Рено Україна» передала 11 електромобілів компанії ДТЕК для обслуговування електромереж столиці. Електрокари від Renault мають підвищити мобільність ремонтних бригад та швидкість надання послуг клієнтам, запевнює прес-служба «Рено Україна».

Українські компанії дедалі більше беруть приклад з успішних європейських бізнесів, які мають автопарк з електричних автомобілів, що позитивно впливає на розвиток навколишнього середовища. Європейський тренд електричної мобільності розвивається дуже стрімко, поступово набуваючи значення і в Україні.

Наразі використання електромобілів схвально сприймається у корпоративному секторі. Соціально відповідальні компанії намагаються мінімізувати кількість шкідливих викидів у повітря за рахунок закупівель електромобільного транспорту.

ДТЕК Київські електромережі придбав для обслуговування електромереж столиці 11 електромобілів Renault. Нові міські хетчбеки Renault Zoe та комерційні помічники Kangoo Z.E. замінять застарілі транспортні засоби з двигунами внутрішнього згорання.

«Компанія ДТЕК трансформує колишні обленерго в сучасні сервісні компанії. Для цього ми застосовуємо найкращий європейський досвід і сучасні технології. Одна з них – екологічно безпечні авто, електрокари. Електромобілі більш пристосовані до умов великого міста та дозволять нашим спеціалістам оперативніше добиратися до аварійних ділянок», – підкреслив генеральний директор ДТЕК Мережі Іван Гелюх.