Новини

Карантин вихідного дня: умови роботи сервісів Peugeot, Citroёn, DS Automobiles І Opel

Нові карантинні обмеження вступили в дію. Обмежена робота більшості громадських місць, але ця заборона не поширюється на роботу підприємств по обслуговуванню автомобілів. Офіційні сервісні станції Брендів PEUGEOT, CITROЁN, DS Automobiles і OPEL продовжують працювати без змін і, як і раніше, дотримуватися підвищених заходів безпеки у зв’язку з короновірусом. Ваша безпека – наш пріоритет.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року, в Україні заборонено роботу громадських місць у вихідні дні. Але це не стосується роботи сервісних центрів, зокрема Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL, DS Automobiles. Група PSA в Україні завжди одним з ключових пріоритетів своєї роботи ставила турботу про клієнтів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Сервісні станції продовжать роботу в стандартному режимі – це зроблено для того, щоб зберегти мобільність власників автомобілів. Оскільки використання особистого транспорту сьогодні є одним з елементів особистої безпеки і дозволяє людині уникнути контакту з великим скупченням людей в громадському транспорті.

Автомобіль сьогодні – це не тільки свобода пересування, задоволення від водіння, можливість вести бізнес, але також і засіб індивідуальної безпеки. Сервісні центри PEUGEOT, CITROEN, DS Automobiles і OPEL продовжують працювати в умовах карантину, щоб надавати якісне обслуговування як легкових, так і комерційних автомобілів Брендів. Адже поки для вашої безпеки ви залишаєтеся вдома, медичні установи, фармацевтичні компанії, аптечні пункти та продуктові магазини продовжують працювати і використовувати автомобілі для пересування і транспортування. Сервіси працюють, щоб гарантувати підтримку і своєчасне обслуговування автомобілів

Карантин вихідного дня: умови роботи сервісів Peugeot, Citroёn, DS Automobiles І Opel

Крім того, кожен відділ дилерського центру – будь-то продаж автомобілів, сервісна станція, відділ запчастин – в своїй роботі суворо дотримується всіх рекомендацій медиків, щоб не допустити подальшого поширення вірусу. А саме:

– використання масок і рукавичок співробітниками і клієнтами дилерського центру (усі необхідні засоби захисту будуть надані);

– територія дилерського центру піддається системній дезінфекції – у тому числі в місцях, до яких найчастіше торкаються різні люди (дверні ручки, поверхня столів, тд.);

– в автосалоні відвідувачам завжди доступні засоби індивідуального дезінфекції – антисептики для рук, тд.;

– встановлено обмеження на присутність відвідувачів в приміщенні, щоб уникнути скупчення людей – в розрахунку не більше 1 людини на площу 10 кв. м;

– на території дилерського центру встановлені інформаційні таблички про необхідність дотримання правил безпеки.

Карантин вихідного дня: умови роботи сервісів Peugeot, Citroёn, DS Automobiles І Opel

Також додатково звертаємо вашу увагу на правила безпеки, які допоможуть зупинити поширення вірусу і знизити ризик захворювань:

– необхідно носити захисну маску і дотримуватися дистанції 1,5-2 м між людьми;

– бажано не торкатися обличчя, особливо в місцях слизових оболонок (очі, ніздрі, тд.), перш, ніж руки будуть вимиті або оброблені антисептиком;

– необхідно часто мити руки з милом протягом 40 секунд або більше, при відсутності такої можливості – використовувати антисептики для рук;

– максимально уникайте торкання руками тих місць, з якими найчастіше контактують інші люди – наприклад, дверні ручки і поручні в транспорті; в даному випадку допоможуть захисні рукавички на руках.

Повний список запобіжних заходів – на сайті МОЗ України.

Щоб уникнути зайвих контактів «Пежо Сітроен Україна» завжди залишається на зв’язку і пропонує скористатися послугою онлайн запису для відвідування сервісної станції:

Онлайн запис на сервіс PEUGEOT;

Онлайн запис на сервіс  CITROEN;

Онлайн запис на сервіс  OPEL;

Онлайн запис на сервіс  DS Automobiles.

Карантин вихідного дня: умови роботи сервісів Peugeot, Citroёn, DS Automobiles І Opel

Також, компанія «Пежо Сітроен Україна» пропонує вже зараз розпочати підготовку свого автомобіля до зимового сезону: запчастини підвіски і гальмівної системи, а також роботи по їх установці – з вигодою -20% від стандартної ціни. Пропозиція діє на всіх авторизованих СТО Брендів PEUGEOT, CITROЁN, OPEL до 30 листопада. Записуйтеся вже зараз.

Представництво Групи PSA в Україні ще раз відповідально заявляє: ваша безпека – наш пріоритет. Але в умовах, що склалися варто нагадати, що ваша безпека – це в тому числі і ваша відповідальність. Бережіть своє здоров’я, здоров’я оточуючих і не забувайте про «здоров’я» своїх автомобілів!


Back to top button