НовиниСвіт

Капіталізація Rivian перевищила вартість Volkswagen

За даними біржі NASDAQ, на закритті торгів 16 листопада компанія Rivian Automotive досягла капіталізації в 153 млрд доларів США.

Через підвищеного інтересу інвесторів компанія увійшла в трійку найдорожчих автовиробників світу, підібравшись до своїх конкурентів Tesla і Toyota.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Rivian вдалося обігнати за капіталізацією найбільшого автовиробника в Європі Volkswagen вартістю 137 мільярдів доларів. Volkswagen поставляє на ринок близько 10 мільйонів автомобілів на рік. У той же час Rivian ще не почала масове виробництво і зараз вже є найбільшим американським підприємством з нульовою виручкою, пише Bloomberg.

Компанія почала поставляти автомобілі тільки в вересні 2021 року. Згідно планам компанії, вже у 2023 році Rivian виготовить 150 тисяч електромобілів. Головний замовник і найбільший акціонер компанії – Amazon. Великі суми в Rivian також інвестував американський автовиробник Ford.

«Rivian став найпопулярнішим виробником електромобілів цього місяця, оскільки інвестори не розуміють, закінчив Ілон Маск продавати акції Tesla чи ні» – заявив Bloomberg старший аналітик ринку компанії Oanda Ед Мойя. «На Уолл-стріт вважають, що у Rivian набагато більший потенціал зростання, ніж у Tesla», зазначив експерт.

Back to top button