Новини

«КАМАЗ» готується відкрити нове СП в Узбекистані

ПАТ «КАМАЗ» і ТОВ «UzAutoTRAILER», що входить до структури АТ «Узавтосаноат», підписали угоду про створення спільного підприємства KAMAZ ASIA CENTER. В рамках церемонії підписання угоди, що відбулася в Узбекистані, також пройшла презентація продукції спільного підприємства – газової модифікації автомобіля КАМАЗ з двигуном RGK, повідомляє прес-центр російського автовиробника.

Основними завданнями спільного підприємства KAMAZ ASIA CENTER визначені розвиток і контроль дилерських і сервісних центрів автомобілів КАМАЗ в Узбекистані, надання гарантійного та сервісного обслуговування, а також розвиток експорту продукції ТОВ «UzAutoTRAILER» та інших підприємств АТ «Узавтосаноат» на адресу ПАТ «КАМАЗ» .

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Церемонію підписання угоди продовжила презентація першого виготовленого газового автомобіля. Був представлений суцільнометалевий автофургон на базі шасі КАМАЗ-65117, оснащений двигуном RGK потужністю 300 кінських сил. На автомобіль було встановлено 11 газових балонів типу СПГ-1, що вміщають 170 куб. м природного газу і дозволяють подолати відстань до 400 км.

Первісна виробнича потужність підприємства з випуску газомоторних автомобілів планується до 500 одиниць на рік з подальшим збільшенням.

Газові автомобілі КАМАЗ спільного російсько-узбецького виробництва планується реалізовувати як на внутрішньому ринку Узбекистану, так і постачати на експорт.

Back to top button