Новини

Які автомобілі з пробігом купують українці за кордоном

За 11 місяців 2016 року в Україну було ввезено і поставлено на облік 13 тис. 247 легкових автомобілів, що були в експлуатації, що на 3% більше, ніж за той же період минулого року, повідомляє “Укравтопром”. Причому, дані за перші 8 місяців року показали більш ніж 2-кратне падіння до торішнього показника, а загальне зростання було сформоване за три місяці, починаючи з вересня, тобто після зниження ставок акцизного податку на вживані легкові автомобілі.

В “Укравтопромі” проаналізували, які моделі автомобілів з пробігом найчастіше купували українці за кордоном.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найпопулярнішим автомобілем за період з січня по листопад на первинному ринку секонд-хенду став RENAULT Megane, який обрали 1931 автомобіліст. Середній вік автомобілів цієї моделі становив 5 років.

Автомобілі VOLKSWAGEN Passat, середній вік яких – 4 роки, придбали 1196 українців.

Набагато скромніше результат у SKODA Octavia, яка замикає трійку лідерів, її обрали 679 автолюбителів. Середній вік вживаних Октавій не перевищив 5 років.

Також в ТОП-10 первинного ринку імпортного секонд-хенду увійшли: OPEL Astra – 586 шт.; VOLKSWAGEN Golf – 526 шт.; RENAULT Scenic – 512 шт.; OPEL Insignia – 348 шт.; MERCEDES-BENZ E – 322 шт.; SKODA Fabia – 319 шт.

А завершує першу десятку електромобіль NISSAN Leaf з результатом 276 ввезених і зареєстрованих машин.

Найбільш “бувалими” автомобілями з першої десятки стали моделі VOLKSWAGEN Golf і RENAULT Scenic, середній вік яких становив 6 років, а наймолодшими – NISSAN Leaf, абсолютна більшість яких 2013 року випуску.

Back to top button