Новини

До кінця літа українські військові можуть отримати щонайменше 10 броньовиків БАРС

За результатами випробувань на базі Навчального центру КВДВ корпорація «Богдан» розраховує отримати замовлення від силових структур мінімум на 10 багатофункціональних автомобілів «БАРС-8» в рамках контракту насуму близько 60 млн. грн. Техніку можуть передати до кінця 3 кварталу 2016 року. Презентація оновленого «Барс-8» проходитиме на полігоні в Житомирі 27 – 29 травня поточного року. Автомобіль підвищеної прохідності та стійкості «Барс-8» успішно пройшов випробування Міністерства оборони України в квітні поточного року.

На полігоні навчального центру разом з «Барс-8» буде представлено багатоцільовий вантажний автомобіль KiaMilitaryKM-450, вантажні автомобілі Hyundai HD 65 і Hyundai HD 120, повнопривідні рамні автомобілі Богдан Карго та Богдан Санітарка.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Серед всіх представлених військових автомобілів можна буде детально ознайомитися з українською розробкою, що оснащена за останніми вимогами Міністерства оборони України, багатофункціональним броньованим автомобілем підвищеної прохідності «БАРС-8», який вже успішно пройшов визначальні випробування та позитивно зарекомендував себе на вітчизняних військових полігонах.

«БАРС-8» анонсовано як автомобіль підвищеної прохідності та стійкості, має вантажопідйомність 2 тонни та призначений для перевезення особового складу до 10 чол. по пересічній місцевості, дорозі без покриття,з метою виконання тактичних завдань. Серед основних переваг «Барс-8» відзначають: забезпечення протимінного та балістичного захисту за стандартом STANAG 4569 Level 2, застосування колісної бази шасі DodgeRam, підвищена прохідність з колісною формулою 4×4, посилена підвіска та мости, 6,7-літровий турбодизельний двигун Cummins потужністю 385 к.с., що надає автомобілю здатність долати круті підйоми та унеможливлює перевертання при бездоріжжі. При необхідності багатофункціональний броньований автомобіль може бути оснащений різноманітними бойовими модулями, переобладнаний під різні бойові задачі такі, як оперативно-тактичний, санітарний, командирський автомобіль, автомобіль керування БПЛА тощо.

 

Back to top button