Новини

До словацького автовиробництва долучився Jaguar Land Rover

Компанія Jaguar Land Rover відкрила новий завод в словацькому місті Нітра.

Договір з урядом Словаччини про будівництво заводу компанія підписала в грудні 2015 року. Тоді на церемонії підписання Прем’єр-міністр країни заявив, що прихід до Словаччини Jaguar Land Rover з програмою виробництва є фактом, який демонструє, що Словаччина була здатна створити привабливі умови для інвестицій з усього світу.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Інвестиції Jaguar Land Rover в словацьке підприємство з максимальною виробничою потужністю 150 тисяч автомобілів на рік склали 1.4 млрд. євро.

Завод в Нітрі – перший виробничий майданчик британського автовиробника на території Словаччини. Як відзначили в компанії, нове підприємство є останнім кроком у глобальній стратегії розширення Jaguar Land Rover після відкриття спільного підприємства в Китаї у 2014 році і заводу в Бразилії у 2016 році. Також заводи концерну працюють в Індії (з 2011р.) Та Австрії (з 2017 р)

Площа нового заводу в Нітрі – 300 000 м². Зараз в цехах заводу працює близько 1,5 тисяч працівників. У листопаді чисельність співробітників збільшиться на 850 осіб.

На словацькому заводі буде випускатися наступник легендарного позашляховика Land Rover Defender.

Автомобільна промисловість на даний час є головним мотором словацької економіки. За кількістю автомобілів, вироблених на одного мешканця, Словаччина впевнено посідає перше місце у світі. У республіці вже є заводи концернів Volkswagen, Kia Motors і PSA Peugeot Citroen.

Back to top button