Новини

До 2020 року BMW збільшить обсяг виробництва до 3 млн машин на рік

Німецький автомобільний концерн BMW готовий і далі підвищувати виробничі потужності. Як повідомляється, компанія має намір до 2020 року довести загальний показник по випуску автомобілів до показника в 3 мільйони одиниць на рік. Відзначимо, що торік цей показник дорівнював 2,37 мільйона моделей. При цьому до кінця наступного року в лінійці концерну можуть з’явитися до 40 новинок.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Одним з основних напрямків у підвищенні показників компанія вибрала Китай. Ринок даної країни продовжує активно розвиватися, а підвищення купівельної спроможності населення дозволяє європейським концернам пропонувати дорогі моделі.

BMW зокрема активно переносить виробничі майданчики до Китаю. Так, планується почати випуск в країні позашляховика X5. Для даного локального ринку розробляються і подовжені варіації існуючих моделей.

Також BMW планує підвищити випуск автомобілів і в Мексиці. Поки дана інформація носить неофіційний характер. Північноамериканський ринок продовжує залишатися для бренду одним з головних напрямків розвитку. Слід зазначити, що останні роки BMW активно просуває і свою лінійку електричних моделей.

Джерело: planet-today.ru


Back to top button