Новини

До 2020 Ford інвестує 4,5 млрд долл. США в виробництво електромобілів

Американський автомобільний виробник Ford планує протягом наступних п’яти років (включно до 2020 року) інвестувати чотири з половиною мільярда доларів для розробки і виробництва електричних автомобілів. Передбачається, що запланований розмір інвестицій у створення машин стане найбільшим протягом п’яти років.

На виділені кошти автомобільний виробник повинен розробити тринадцятеро нових моделей електрокарів. У результаті загальна частка нових транспортних засобів становитиме сорок відсотків. Найбільший інтерес заслуговує Focus Electric, яку випускатимуть з 2016 року. Для зарядки на 80% буде потрібно всього лише півгодини. Попередній версії було потрібно дві з половиною години для зарядки на цей же рівень. Повна зарядка гарантує можливість проїхати 160 кілометрів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Ford виявляє особливий інтерес до екологічно чистих машин, в результаті чого розвиває науково-дослідні програми в Європі та Азії. Програми спрямовані на швидкий розвиток технологій і використання найкращих можливостей автомобільних ринків.


Back to top button