МоделіНовини

JETOUR – УкрАВТО презентує перший бренд в ряду прем’єр в Україні

Корпорація «УкрАВТО» – лідер українського автомобільного ринку, презентує новий бренд, який стане першою новинкою, які поповнять значний портфель брендів, які представляє компанія в Україні.

JETOUR – це суббренд вже давно знайомої на ринку України компанії Chery Automobile Co. Ltd., створений у 2018 році підрозділом холдингу Chery Commercial Vehicle Company і розрахований на більш молоду аудиторію. Базуючись на накопиченому за понад 20 років досвіді у виробництві автомобілів, з урахуванням власних розробок міжнародної команди фахівців, JETOUR представляє сімейство інноваційних та інтелектуальних кросоверів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

В Україні наразі модельний ряд бренд буде представлено однією моделлю автомобіля – кросовером JETOUR X70. Це семимісний автомобіль, побудований на вже перевіреній платформі від Chery Tiggo 8, що комплектується надійним 1,5 літровим бензиновим турбо-двигуном з системою зміни фаз газорозподілу потужністю 147 к.с. і крутним моментом у 210 Нм та на вибір або 5-ти ступеневою механічною або 8-ми ступеневою автоматичною трансмісією.

Габарити автомобіля (довжина – 4735 мм, ширина 1900 мм, висота 1710 мм, колісна база 2720 мм), високий кліренс 200 мм, незалежна підвіска, дискові гальма в поєднанні із технічним оснащенням свідчать про приналежність моделі до класу середньорозмірних кросоверів. Гарантія на авто забезпечуватиметься протягом 4 років або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше.

Інтер’єр автомобіля насичений сучасними системами – 12,3 дюймова світлодіодна панель приладів, електронний кондиціонер та підігрів передніх сидінь гарантують комфорт під час подорожей та у щоденному користуванні авто, а перелік опцій-асистентів водія ще більше вражаючий: панорамна камера 360°, система допомоги при паркуванні, система попередження про виїзд зі смуги руху, система моніторингу сліпих зон – і це далеко не повний перелік.

Автомобілі в Україні будуть реалізовуватись у дилерській мережі  «Сі Ей Автомотів»,  що наразі нараховує 41 дилерський центр та забезпечує бездоганне покриття всіх куточків України.

Презентація новинки на ринку України запланована на 17 листопада в онлайн-форматі в соціальних мережах бренду.

Source
УкрАВТО

Back to top button