Технології

Jaguar Land Rover створить центр розумного міста для тестування безпілотних автомобілів

Будівництво Future Mobility Campus Ireland (FMCI) в Ірландії буде завершено у вересні 2021 року. Тут планується перевіряти, як безпілотні автомобілі можуть ділити вулиці з іншими транспортними засобами, пішоходами і велосипедистами.

Британська фірма в партнерстві з технологічними компаніями, такими як Cisco, Seagate, Renovo і Red Hat, розробила приватний випробувальний центр для безпілотних автомобілів протяжністю майже 13 км під назвою The Future Mobility Campus Ireland (FMCI) в бізнес-парку Shannon Free Zone, недалеко від Лимерика.

Оснащений датчиками, системами визначення місцезнаходження, інтелектуальними розв’язками і підключеними дорогами, кампус буде функціонувати як полігон для «автономних, підключених, електрифікованих і спільних технологій», де будуть проходити випробування автономні версії електричного позашляховика Jaguar I-Pace. Об’єкт буде завершено у вересні 2021 року, але випробування почнуться в лютому.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

У JLR заявили, що кампус, який приєднується до існуючого програмного центру в бізнес-парку, дозволить «використовувати цінні дані датчиків, моделювати різні дорожні умови і сценарії руху, а також випробувати нові технології».

Jaguar Land Rover створить центр розумного міста для тестування безпілотних автомобілів

«Це партнерство з FMCI надає нам реальну можливість випробувати нашу автономну, підключену, електрифіковану і спільно використовувану технологію в стратегічному місці. Співпраця з провідними виробниками програмного забезпечення дозволить нам більш ефективно розробляти наші майбутні системи», – розповів Джон Кормікан, генеральний директор Shannon Ireland Jaguar Land Rover.

Відзначимо, що в лютому JLR представила Project Vector – абсолютно нову, повністю спроектовану платформу для електромобілів, здатну підтримувати широкий спектр автономних конфігурацій.

Back to top button