Світ

JAC почав складання нових S3 в Казахстані

Завод «СариаркаАвтоПром» почав виробництво кросоверів JAC S3 в новому кузові. По всій видимості, поки мова йде про приладову збірку.

Одна з таких машин виявилася в центрі уваги на минулому тижні, коли завод «СариаркаАвтоПром» відзначив ювілей. З його конвеєра зійшов 100-тисячний автомобіль. Їм якраз і виявився новий JAC S3.

– Всі наші досягнення – це сукупність довіри держави і відповідальності наших фахівців. Ми займаємося випуском самих затребуваних моделей техніки, висока якість яких відзначається багатьма міжнародними експертами в галузі машинобудування. В ювілейний 10-й рік ми символічно випускаємо 100-тисячний автомобіль, який так само має свого відданого клієнта, – заявив директор заводу Сирим Семейбаев.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Про новинку в прес-релізі компанії нічого не говориться. Однак підписники Instagram-аккаунта підприємства звернули увагу на новий JAC S3, і попросили представників заводу пояснити його появу на конвеєрі.

– Ми тільки почали виробляти даний кузов, на наступний рік вже буде в салонах, – розповіли в компанії

Нагадаємо, це не перша публічна поява JAC S3 в новому кузові. Ще в кінці вересня машину виставили в цеху під час візиту на завод прем’єр-міністра Казахстану Аскара Мамина. Тоді в прес-службі «СариаркаАвтоПром» не змогли розповісти про перспективи нової моделі.

JAC почав складання нових S3 в Казахстані

Рестайлінговий варіант легко відрізнити від актуального по шестикутних радіаторних гратах і двоповерховій оптиці. У верхній частині розташовані завужені ДГЗ і сигнали поворотів, в нижній – фари. Ззаду істотно змінився бампер, в який вмонтували великі світлові прилади. Збоку змін майже немає. Але за рахунок закритою задньої стійки, що надає ефект «ширяючого» даху, вигляд кросовера став більш спортивним, молодіжні.

У салоні з’явився винесений на панель великий тачскрін мультимедійної системи. Шляхетніше стала приладова панель. На стелі замість люка запропонували панорамний дах. Торпеду покрили м’якою шкірою.

Оснащується новий JAC S3 4-циліндровим атмосферним двигуном 1.5 потужністю 116 к.с. Пару йому складає механічна коробка передач. Привід передній. У списку оснащення задні датчики паркування, круїз-контроль і камера заднього виду або система кругового огляду.

Нагадаємо, машина належить до найдоступніших на китайському ринку. Вона коштує від 67,9 до 87,9 тисячі юанів.


Back to top button