Новини

Червневий попит на нові легкові авто в Україні зріс на 44 відсотки

У червні українці придбали 6884 нових легкових автомобілі. Таким чином, у порівнянні з минулим роком червневий авторинок виріс на 44 відсотки, повідомляє асоціація «Укравтопром».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Найбільше реєстраційних номерів в першому літньому місяці було видано автомобілям японської марки TOYOTA – 742 шт. Відносно червня минулого року реєстрації Тойот в Україні зросли на 42 відсотки.

З відставанням всього в два автомобілі від лідера другу сходинку червневого рейтингу посіла французька марка RENAULT, попит на автомобілі якої збільшився на 67 відсотків.

Бронза місяця у SKODA, її результат – 553 реалізованих авто (+34% до червня 2016р.).

На четвертому місці KIA, перевагу цьому корейському бренду віддали 502 покупці, що на 56% більше, ніж торік.

Замикає лідерську п’ятірку MITSUBISHI. У заліку цього японця 455 українських реєстраційних номерів або майже вп’ятеро більше, ніж у червні минулого року. Таке зростання первинних реєстрацій автомобілів MITSUBISHI в цей раз не стало сенсацією або великою заслугою дилерів, а було заздалегідь передбачуваним на тлі інформації про отримання поліцією великої партії гібридних автомобілів цієї марки, придбаних за кошти, отримані Україною від продажу Японії квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу.

Також в ТОП-10 червня потрапили: VOLKSWAGEN – 395 авто (+22%); NISSAN – 385 авто (+76%); HYUNDAI – 343 авто (+48%); FORD – 312 авто (+34%) і MERCEDES-BENZ – 260 автомобіля (+41%).

Back to top button