Новини

Червневий ринок нових комерційних авто

Ринок нових комерційних автомобілів у червні просів на третину в порівнянні з торішнім результатом і на 21% щодо травня поточного року, а його обсяг становив 294 авто, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Більше за інших на українському ринку нових комерційних авто в червні купували автомобілі марки Renault – 47 шт. Такий результат на 15% більше торішнього, проте на 6% менше результату попереднього місяця.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Відставши на два автомобіля від лідера, другу позицію на ринку посів Volkswagen (45 авто). Незважаючи на дворазове збільшення продажів автомобілів цього німецького бренду щодо травневого результату, їх обсяг виявився менше показника червня 2014 на 57%.

Скоротивши на 20% продажі своїх автомобілів до результату річної давності і одночасно поліпшивши на 19% реалізацію в порівнянні з травнем, третю позицію рейтингу посів Fiat з 37 автомобілями.

Четверте місце дісталося російській марці ГАЗ – 26 автомобілів (-40% до червня минулого року і -43% до травня 2015р.).

Замикає п’ятірку лідерів червневого ринку нових комерційних автомобілів вітчизняна марка ЗАЗ, яка повторила свій травневий результат – 21 авто, і всього на один автомобіль відстала від підсумку річної давності.

Всього за перше півріччя в Україні було продано і поставлено на облік МВС 1975 нових комерційних автомобілів або на 49% менше ніж за аналогічний період минулого року.

 

Back to top button