Новини

Івано-Франківськ отримав першу партію нових сучасних автобусів «Богдан»

Компанія «Богдан Моторс» доправила до Івано-Франківська перші 12 з 24 низькопідлогових 12-метрових автобусів «Богдан А70132», про це повідомила прес-служба корпорації.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

«Івано-Франківськ обрав курс на розвиток комунального транспорту сучасними автобусами українського виробництва «Богдан А70132». Вони вже зарекомендували себе з позитивного боку, обслуговуючи пасажирів у прикарпатському місті. Ці транспортні засоби розраховані на перевезення 106 пасажирів, низька підлога робить їх комфортними та зручними для всіх верств населення, в тому числі людей з інвалідністю. Автобуси «Богдан» обладнані пандусом і кріпленням для фіксації візка в салоні. А для комфорту перевезень передбачені кондиціонери», – йдеться в повідомленні.

Автобуси укомплектовані європейськими агрегатами та створені з урахуванням сучасних вимог до комфорту, безпеки і якості та відповідають екологічним нормам Euro-5.

У минулому році Луцький «Автоскладальний завод №1» виграв тендер на постачання до Івано-Франківська 24 сучасних автобусів «Богдан А70132». Підприємство запропонувало найнижчу вартість на транспортні засоби, що дозволило місцевій владі заощадити на оновленні автобусного парку 14,4 млн грн: очікувана вартість закупівлі становила 115,2 млн грн, а луцький завод виставив ціну у 100,8 млн грн. На підприємстві пояснили, що замкнений цикл виробництва і співпраця з вітчизняними виробниками запчастин і деталей сприяє формуванню доступної вартості.


Back to top button