Підбито підсумки роботи Асоціації за 9 місяців 2013 року

16 жовтня 2013 року Асоціацією «Укравтопром» було проведено спільне засідання членів Президії та Ради Асоціації, під час якого керівники українських підприємств підбили попередні підсумки спільної роботи в 2013 році.

Зокрема були підведені підсумки діяльності підприємств автомобілебудування, а також представлено аналітичний звіт про стан автомобільного ринку та виробництва за 9 місяців 2013 року.

Присутні на засіданні особливо відзначили активну участь представників автомобільної індустрії у роботі Міжвідомчої робочої групи при Кабінеті Міністрів України з питань Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Представники вітчизняного автопрому висловили серйозну стурбованість у зв’язку з активізацією процесів щодо створення зони вільної торгівлі між Україною і Туреччиною. Розробка такої угоди без урахування думки представників промислових кіл України створить додаткові ризики і виклики для економіки держави, які призведуть до неминучого зниження інвестиційної привабливості високотехнологічних виробництв.

Обговорюючи виставкову діяльність Асоціації, учасники засідання були поінформовані про результати проведення двох найбільших в Україні автомобільних виставок: Міжнародний Київський автосалон легкових автомобілів SIA’2013, який цього року проходив під егідою Всесвітньої організації автовиробників OICA та виставка комерційного транспорту TIR’2013.

Read...  В Узбекистані починають випускати Volkswagen Caddy
Read...  Автовиробництво в лютому

На завершення Президент асоціації «Укравтопром» Михайло Резнік подякував присутнім за активну співпрацю і запросив взяти участь у п’ятій міжнародній конференції з розвитку автомобільної індустрії України «AutoPROM.UA-2013» , яка цього року пройде в рамках чергового засідання Ради іноземних та вітчизняних інвесторів при Президенті України. У зв’язку з активною реєстрацією учасників, М.Резнік попросив усіх бажаючих відвідати даний захід підтвердити свою участь у найближчий час.

Join social networks

3,697FansLike
1,728FollowersFollow