Новини

Підбито підсумки роботи Асоціації за 9 місяців 2013 року

16 жовтня 2013 року Асоціацією «Укравтопром» було проведено спільне засідання членів Президії та Ради Асоціації, під час якого керівники українських підприємств підбили попередні підсумки спільної роботи в 2013 році.

Зокрема були підведені підсумки діяльності підприємств автомобілебудування, а також представлено аналітичний звіт про стан автомобільного ринку та виробництва за 9 місяців 2013 року.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Присутні на засіданні особливо відзначили активну участь представників автомобільної індустрії у роботі Міжвідомчої робочої групи при Кабінеті Міністрів України з питань Угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Представники вітчизняного автопрому висловили серйозну стурбованість у зв’язку з активізацією процесів щодо створення зони вільної торгівлі між Україною і Туреччиною. Розробка такої угоди без урахування думки представників промислових кіл України створить додаткові ризики і виклики для економіки держави, які призведуть до неминучого зниження інвестиційної привабливості високотехнологічних виробництв.

Обговорюючи виставкову діяльність Асоціації, учасники засідання були поінформовані про результати проведення двох найбільших в Україні автомобільних виставок: Міжнародний Київський автосалон легкових автомобілів SIA’2013, який цього року проходив під егідою Всесвітньої організації автовиробників OICA та виставка комерційного транспорту TIR’2013.

На завершення Президент асоціації «Укравтопром» Михайло Резнік подякував присутнім за активну співпрацю і запросив взяти участь у п’ятій міжнародній конференції з розвитку автомобільної індустрії України «AutoPROM.UA-2013» , яка цього року пройде в рамках чергового засідання Ради іноземних та вітчизняних інвесторів при Президенті України. У зв’язку з активною реєстрацією учасників, М.Резнік попросив усіх бажаючих відвідати даний захід підтвердити свою участь у найближчий час.


Back to top button