Новини

Підсумки липневого ринку легкових автомобілів в Україні

За даними асоціації “Укравтопром” в липні було продано і зареєстровано 17 тис. 119 од. автотранспортної техніки. Це на 27% більше результату попереднього місяця і на 47% менше аналогічного показника минулого року.

Обсяги первинних продажів в найбільшому сегменті автомобільного ринку України – легкових автомобілів в липні були зафіксовані на позначці 7 325 шт. Таким чином, первинний ринок легкових авто на 11% зріс порівняно з попереднім місяцем, і водночас впав на 61% щодо результату річної давності.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Частка нових легкових автомобілів в первинних продажах липня охопила 93% – 6 818 шт. З таким результатом ринок нових легкових авто зріс відносно червня майже на 10 відсотків. Від аналогічного результату минулого року первинні реєстрації нових легкових автомобілів відстали на 62 відсотки.

Найбільшим попитом в липні у покупців нових легкових авто користувалися автомобілі вітчизняного бренду ЗАЗ, яких було реалізовано і вперше поставлено на облік в ДАІ – 654 шт. З таким показником ЗАЗ зумів поліпшити свій попередній результат майже на 23% і охопити більше 9,5% липневого ринку нових легкових автомобілів.

Друге місце рейтингу дісталося японській марці TOYOTA, її результат – 650 автомобілів. Незважаючи на втрату лідируючої позиції, реєстрації TOYOTA збільшилися порівняно з червнем майже на 1 відсоток.

Третє місце, незважаючи на припинення виробництва в Україні, продовжує утримувати китайський бренд GEELY – 568 шт. (+ 8% до червня).

Також зберіг свою позицію в рейтингу продажів місяця і VOLKSWAGEN. Народній німецькій марці четверте місце забезпечили 506 автомобілів, зареєстрованих в липні. Щодо попереднього місяця динаміка первинних реєстрацій VOLKSWAGEN продемонструвала зростання на 6 відсотків.

Замикає ТОП-5 марок липня SKODA з результатом 401 автомобіль (-4% до червневого показника).

Всього за сім місяців поточного року на українському ринку зареєстровано 64 609 первинних продажів нових легкових автомобілів, що на 47% нижче аналогічного показника 2013 року.

 


Back to top button