Новини

Підсумки грудня на первинному ринку автомобілів з пробігом

В останній місяць 2015 року на первинному ринку б/в автомобілів відбувся сплеск споживчої активності – процедуру первинної реєстрації пройшли 3 тис. 611 одиниць, що на 43% більше ніж за листопад. Грудневий результат став найбільшим за весь минулий рік. У той же час, відносно даних за грудень 2014 року кількість поставлених на облік автотранспортних засобів скоротилася втричі.

Кількість зареєстрованих легкових автомобілів за грудень становить 1379 шт., що на 18% перевищує показник листопада і в 4,6 разу більше результату річної давності. У загальному обсязі первинних реєстрацій легкових автомобілів вживані охопили одну п’яту частину.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Первинні реєстрації комерційних автомобілів в грудні проводилися найбільш інтенсивно – 2048 одиниць отримали українські номери. Це на 63% більше ніж у листопаді, але на 81% менше грудневого показника 2014 року. Частка б/в у загальному обсязі продажів комерційних автомобілів складає 68 відсотків.

У сегменті б/в автобусів обсяг первинного ринку за грудень досяг 184 шт., що на 84% більше ніж у листопаді і вдвічі перевищив результат грудня 2014 року. Вживані автобуси домінують на ринку над новими – 68% продажів у грудні.

Уподобання українських споживачів б/в автомобілів залишаються незмінними – марка Renault є лідером серед легкових і комерційних автомобілів, Mercedes-Benz – серед автобусів.

Back to top button