Новини

Підсумки 2017 року корпорації “Еталон”

26 грудня 2017 року президент асоціації “Укравтопром” Михайло Резнік взяв участь в прес-конференції корпорації “Еталон”, до складу якої входить 21 підприємство, в тому числі два автобусних заводи (в Борисполі та Чернігові), завод карданних валів “Український кардан” та Чернігівський ковальський завод, присвяченій підбиттю підсумків року, що минає.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Керівник “Укравтопрому” підкреслив лідируючу позицію Еталону серед вітчизняних виробників автобусів і зазначив, що ця компанія, яка системно працює і розвивається, навіть в непростий для України період має всі шанси для розвитку успіху на найвимогливіших зовнішніх ринках.

Сьогодні корпорації «Еталон» належить майже чверть національного обсягу виробництва автобусів. За 2017 рік компанія реалізувала 235 одиниць автомобільної техніки (190 автобусів, 40 вантажних автомобілів, 5 тролейбусів). При цьому протягом 2017 року корпорація “Еталон” успішно працювала над створенням конкурентного продукту із залученням зарубіжних партнерів, впровадила виробництво автобусів екологічного стандарту Євро-5 і освоїла виробництво автобусів екологічного стандарту Євро-6.

Нова модель автобуса А08432, спроектована і виготовлена з дотриманням міжнародних і національних стандартів, з успіхом взяла участь у міжнародних автосалонах і виставкових заходах.

Незважаючи на непростий стан в економіці держави ТОВ “Український кардан”, що входить в корпорацію “Еталон”, працюючи над підвищенням якості продукції відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2008, зумів не тільки зберегти досягнуті результати на вітчизняному ринку, але розширити ринок збуту. Сьогодні понад 500 найменувань вузлів і деталей для сільгосптехніки поставляються в 15 країн світу.

Представники Корпорації позначили позиції ринку, на які вони орієнтуються в своїх планах на наступний рік. На 2018 рік заплановано запуск серійного виробництва нового автобуса міського типу екологічного стандарту Євро-5. Також буде продовжена робота по підвищенню екологічності продукції Корпорації.

Back to top button