Новини

Інтер’єр Tesla Model 3 оновили для захисту від злодіїв

Тепер записи з камер зовнішнього спостереження будуть замкнені в бардачку

У найближчі дні компанія Tesla має розсекретити рестайлингову версію седана Model 3. Поки автовиробник у себе в соцмережах розмістив зображення нової центральної консолі. Видання Electrek.co з’ясувало, які ще нововведення з’являться в інтер’єрі машини.

Сама практична річ – це окремий USB-роз’єм в замкненому бардачку. У нього можна включати накопичувач для запису відео з зовнішніх камер автопілота, коли автомобіль знаходиться під охороною.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Так званий Sentry Mode з’явився в «Тесла» як захід боротьби з вандалами і злодіями. Використовуючи камери автопілота, автомобіль може записувати все, що відбувається навколо, що вже не раз допомагало поліції ловити злочинців.

Інтер'єр Tesla Model 3 оновили для захисту від злодіїв

Однак для цього власникам потрібно підключити накопичувач даних в один з USB-портів в салоні. Злодії незабаром дізналися про це і стали при вчиненні злочину розбивати скло машин і забирати флешки.

Тепер накопичувачі будуть замикатися в бардачку, відкрити які можна тільки запустивши систему і скориставшись центральним тач-скріном.

На цьому, звичайно, оновлення не закінчаться. Так, в салоні з’явиться нове рульове колесо, зовні машину можна буде відрізнити за новими задніми ліхтарями і колісним дискам, а як мінімум версія для китайського ринку позбудеться зовнішніх хромованих деталей, які замінять елементами з чорного глянцю.

Головним очікуваним відновленням по частині техніки повинна стати заміна звичайного електричного обігрівача на тепловий насос, який споживає в кілька разів менше енергії. Такий пристрій вже ставиться на соплатформенний кросовер Tesla Model Y.


Back to top button