НовиниСвіт

Intel попереджає, що дефіцит чіпів може тривати кілька років

Генеральний директор Intel Corp Пет Гелсінджер розповів в ході віртуальної сесії торгової виставки Computex в Тайбеї, що тенденція роботи і навчання з дому під час пандемії COVID-19 привела до «циклу вибухового зростання сектора напівпровідників», який зробив величезний тиск на світовий ринок і канали поставок.

«Але хоча галузь зробила кроки щодо усунення короткострокових обмежень, екосистемі може знадобитися кілька років, щоб вирішити проблему нестачі ливарних потужностей, субстратів і компонентів», – заявив глава Intel.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Гелсінджер сказав в інтерв’ю The Washington Post, що потрібно «пару років» для подолання дефіциту, і що планується почати виробництво чіпів протягом шести-дев’яти місяців, щоб вирішити проблему нестачі на автомобільних заводах в США.

У березні Intel оголосила про план на 20 млрд доларів по розширенню виробничих потужностей з виробництва мікросхем, будівництва двох заводів в Арізоні і відкриттю своїх заводів для зовнішніх клієнтів.

«Ми плануємо розширюватися в інші регіони США і Європи, забезпечуючи стійкий і безпечний ланцюжок поставок напівпровідників у всьому світі», -заявив Гелсінджер, не вдаючись у подробиці.

Плани Intel можуть безпосередньо кинути виклик двом іншим компаніям в світі, які можуть виробляти найбільш передові мікросхеми – Taiwan Semiconductor Manufacturing Co Ltd (TSMC) і південнокорейській Samsung Electronics Co Ltd.

Обидві ці компанії стали домінувати в бізнесі виробництва напівпровідників, перенісши його центр ваги зі Сполучених Штатів, де колись була винайдена велика частина технологій, в Азію, де зараз виробляється більше двох третин сучасних мікросхем.

Source
finversia.ru
Back to top button