Новини

Infiniti QX80 від Calmini Products для жіночого ралі-марафону

Автомобіль отримав додатковий захист і збільшений дорожній просвіт.

Цей Infiniti QX80 був підготовлений каліфорнійської фірмою Calmini Products спеціально для Rebelle – американського ралі-марафону, в якому можуть брати участь тільки жіночі екіпажі. На преміальному позашляховику виступає команда Wander Women в складі Ніколь Уейклін і Еліс Чейз.

Машина отримала нові бампери з поліпшеними показниками геометричній прохідності, «зубасті» шини, посилені елементи підвіски і потужну лебідку. Крім того, оснащення доповнено буксирувальними гаками і тросами, подвійним комплектом трапів Maxtrax, вогнегасником і двома запасками – все це розміщено в салоні в спеціальному боксі від Calmini.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Позашляховик оснащений стандартним 5,6-літровим V8 на 405 к.с. і 560 Нм, семиступінчастим автоматом і повним приводом All-Mode 4WD Terrain Select. Спортсменкам дісталася багата комплектація Luxe з шкіряними кріслами з обігрівом і вентиляцією, трьохзонним клімат-контролем, преміальної аудіосистемою Bose і камерою заднього виду, яка виводить картинку на салонне дзеркало.

Rebelle-2020 проходить з 8 по 17 жовтня. Маршрут протяжністю приблизно в 2 000 кілометрів прокладений по важкодоступним територіям Північної Америки – від озера Тахо до Імперських піщаних дюн поблизу американо-мексиканського кордону. Орієнтуватися на місцевості можна тільки за допомогою компасів і карт – GPS-навігатори заборонені.


Back to top button