Індонезія має намір стимулювати виробництво електромобілів

Президент Індонезії Джоко Відодо, в четвер підписав указ про державну підтримку електромобільної галузі в країні, прагнучи використовувати багаті вітчизняні поклади сировинних ресурсів для виробництва акумуляторів.

“Ключовим фактором розвитку індустрії електромобілів (EV) є наявність сировини для виробництва акумуляторів: кобальту, марганцю та інших металів, якими багата наша країна”, – сказав Відодо в своїй заяві.

В планах уряду щодо розвитку індонезійської промисловості EV – створення галузі переробки, заснованої на поставках нікелевої латеритної руди, яка використовується в літієвих батареях.

Індонезія прагне стати центром виробництва електромобілів в Азії і за її межами з метою почати їх випуск у 2022 році, довівши частку виробництва EV до 20% від загального виробництва автомобілів до 2025 року.

Нові правила спрямовані на стимулювання виробництва не тільки EV, але і транспортних засобів на водневих паливних елементах та інших нових екологічних технологіях в автомобільній індустрії, йдеться в окремій заяві міністерства промисловості.

Read...  Mercedes-Benz розширює потужності в Східній Європі

У проекті нормативного акту також говориться, що автовиробники, серед іншого, отримають зниження імпортних тарифів на обладнання та матеріали для електромобілів.

Read...  Tesla розвиває інфраструктуру в Європі

За словами міністра промисловості Аірланга Хартарто, ряд іноземних компаній, включаючи японську Toyota Motor і південнокорейську Hyundai Motor, згодні інвестувати кошти в індонезійську електромобільну галузь.

Джерело: metallurgprom.org

Join social networks

3,697FansLike
1,728FollowersFollow