Новини

Індонезія має намір стимулювати виробництво електромобілів

Президент Індонезії Джоко Відодо, в четвер підписав указ про державну підтримку електромобільної галузі в країні, прагнучи використовувати багаті вітчизняні поклади сировинних ресурсів для виробництва акумуляторів.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

“Ключовим фактором розвитку індустрії електромобілів (EV) є наявність сировини для виробництва акумуляторів: кобальту, марганцю та інших металів, якими багата наша країна”, – сказав Відодо в своїй заяві.

В планах уряду щодо розвитку індонезійської промисловості EV – створення галузі переробки, заснованої на поставках нікелевої латеритної руди, яка використовується в літієвих батареях.

Індонезія прагне стати центром виробництва електромобілів в Азії і за її межами з метою почати їх випуск у 2022 році, довівши частку виробництва EV до 20% від загального виробництва автомобілів до 2025 року.

Нові правила спрямовані на стимулювання виробництва не тільки EV, але і транспортних засобів на водневих паливних елементах та інших нових екологічних технологіях в автомобільній індустрії, йдеться в окремій заяві міністерства промисловості.

У проекті нормативного акту також говориться, що автовиробники, серед іншого, отримають зниження імпортних тарифів на обладнання та матеріали для електромобілів.

За словами міністра промисловості Аірланга Хартарто, ряд іноземних компаній, включаючи японську Toyota Motor і південнокорейську Hyundai Motor, згодні інвестувати кошти в індонезійську електромобільну галузь.

Джерело: metallurgprom.org

Back to top button