Виробництво

Індія інвестує у виробництво акумуляторів

Уряд Індії планує інвестувати 4,6 мільярда доларів у створення сприятливого клімату для виробників акумуляторів для електромобілів

Ці кошти повинні бути використані в період до 2030 року, щоб привернути до Індії виробників «передових акумуляторів» для електромобілів. Гроші слід витратити не тільки на прямі субсидії, а й на створення відповідного робочого середовища і відповідної інфраструктури. Головна мета, як повідомляється, навіть не в створенні робочих місць, хоча це, безсумнівно, грає роль, головна турбота прем’єр-міністра Індії Нарендра Моді – зменшити залежність країни від нафтової промисловості.

За словами Моді, широкомасштабний перехід на електрику також може означати, що Індія заощадить мільярди на нафті, так що такого роду вкладення можна легко окупити в довгостроковій перспективі. Крім того, в кінцевому підсумку, Індія планує підвищити імпортні мита на акумулятори, щоб в подальшому стимулювати внутрішнє виробництво.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Безсумнівно, ще багато належить змінити, перш ніж Індія стане супердержавою в області електромобілів. З 1,7 мільйона проданих легкових автомобілів в минулому році тільки 3 400 були електричними. Зарядна інфраструктура також відповідає цьому невеликому числу.


Back to top button