Новини

Імпорт у серпні став рекордним за останні тридцять місяців

У серпні Україна імпортувала рекордну, за останні 30 місяців, кількість легкових автомобілів, повідомляє асоціація “Укравтопром”. За місяць в країну було ввезено 7 839 легкових авто, а їх вартість була оцінена митницею в 129 млн.668 тис. дол. США.

Таким чином, середня митна вартість ввезеної іномарки знизилася в порівнянні з попереднім місяцем на $4,4 тис. і склала $16,5 тис. Причиною такого зниження стало збільшення в імпорті, з 5% у липні до 23% в серпні, частки автомобілів, що були в експлуатації.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Більше половини (54%) імпорту легкових авто було сформовано поставками з Європи. Трохи менше третини іномарок було ввезено з азіатського регіону. Північноамериканські поставки охопили близько 8% серпневого імпорту, а країни СНД сформували ще 4 відсотки імпорту легкових автомобілів.

Всього за період з січня по серпень в Україну було імпортовано 48 834 легкових автомобілі на суму 860 млн. доларів. В результаті, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість ввезених іномарок зросла на 29%, а їх середня митна вартість збільшилася на 4,6 тисячі доларів США.

Back to top button