Новини

Імпорт автобусів зріс на 12 відсотків

За перші три місяці 2017 року в Україну було імпортовано 212 автобусів, а їх митна вартість склала 10,1 млн. доларів США, повідомляє асоціація «Укравтопром».

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року імпорт автобусів у кількісному вираженні зріс на 12%, а його загальна вартість збільшилася майже на $7,5 млн.

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

Таке зростання вартості імпорту пояснюється суттєвим збільшенням частки нової техніки у закупках. Якщо рік тому вона становила не більше 10%, то в першому кварталі поточного року – 39 відсотків.

Найбільша кількість автобусів за звітний період була ввезена в Україну з Німеччини – 98 шт. Німецькі закупівлі коштували імпортерам – $ 1,3 млн.

З Білорусії ввезли 57 автобусів і це другий результат. При цьому білоруський імпорт став найдорожчим, за нього було заплачено $ 6,6 млн.

Замикає трійку лідерів Туреччина з показником – 22 автобуси. Імпорт з Туреччини митниця оцінила у 811 тисяч доларів США.

Нагадаємо, що всього за I квартал поточного року в Україну в режимі імпорту було ввезено 39 046 автотранспортних засобів на 588,5 мільйонів доларів США.

Back to top button