Світ

Ілон Маск став найбагатшою людиною світу

Зростання курсу акцій Tesla збільшив статки Маска до 185 мільярдів доларів

У четвер, 7 січня, зростання курсу акцій компанії Tesla дозволив основному акціонерові автоконцерну Ілону Маску стати найбагатшою людиною світу. Його стан, за підрахунками BBC перевищив 185 мільярдів доларів, що дозволило Маску обігнати главу Amazon Джеффа Безоса.

Індекси мільйонерів, які підраховують Bloomberg і Forbes, поки не встигли затвердити Маска в ролі нової найбагатшої людини планети. Однак тенденції фондового ринку не залишають сумнівів, що глава Tesla таким став.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

Важливо відзначити, що мова йде не про суму готівки, які заховані у Маска в сейфі або під ліжком, а про сукупну вартість акцій компаній, які йому належать. В цьому плані найдорожчим активом Маска є саме компанія Tesla, вартість якої на момент написання цієї замітки досягла майже 800 доларів за папір, а сукупна вартість автоконцерну, в якому Маску належить більше 20%, складає 758 мільярдів доларів.

Сам Маск в своєму твіттері закріпив давній пост, в якому обіцяє витратити близько половини свого стану на реалізацію марсіанської програми щоб уберегти людство від загроз на кшталт падіння астероїда або третьої світової війни.

Back to top button