Новини

Ілон Маск має намір побудувати завод в Європі

Компанія Tesla Motors планує організувати виробництво автомобілів і акумуляторів до них у Європі. Їх випуск буде здійснюватися на другому підприємстві Gigafactory, пошук майданчика для якого почнеться наступного року. Про це повідомив Ілон Маск на прес-конференції, присвяченій придбанню німецької інжинірингової фірми Grohmann Engineering, що займається розробкою технологій автоматизованого складання.

Tesla придбала 74,9 відсотка акцій Grohmann Engineering у її засновника Клауса Грохмана, решта 25,1 відсотка цінних паперів залишилися у приватній інвестиційній компанії Deutsche Beteiligungs AG. Grohmann займеться розробкою і виробництвом устаткування для підприємств Tesla. Зараз в цій компанії працюють близько 700 чоловік. Перехід під крило Tesla передбачає розширення штату компанії ще на 1000 чоловік.

Підпишись на канал "УкрАвтопром"

За словами Маска, в даний час «Тесла» зосереджена на тому, щоб якомога швидше запустити в серію електрокар Model 3, який повинен стати найбільш доступною моделлю бренду. Серійне виробництво цього автомобіля має розпочатися вже в середині наступного року. Після чого компанія впритул займеться будівництвом заводу в Європі.

Перше підприємство Gigafactory зараз добудовується в США, в Неваді. Це спільний проект «Тесли» і Panasonic, який обійдеться в п’ять мільярдів доларів.

Back to top button