МоделіНовиниСвіт

Ілон Маск готовий до провалу Cybertruck

Ілон Маск відповів на чергову критику в ЗМІ моделі Cybertruck. У статті під назвою «Cybertruck Tesla стане першим провалом компанії» футуристичний автомобіль порівняли з іграшкою-концептом Hot Wheels, що ожила.

«Відверто кажучи, завжди є шанс, що Cybertruck зазнає невдачі, тому що він так не схожий ні на що інше. Але мені все одно», – написав Маск в Твіттері. «Я люблю його, навіть якщо іншим він не до вподоби».

Актуальні автомобільні новини в нашому Телеграм каналі

«Інші вантажівки схожі одна на іншу, але Cybertruck виглядає так, як начебто його зробили прибульці з майбутнього», – додав він.

У подальших твітах Маск підтвердив, що Tesla зберігає той же виробничий дизайн, що був представлений у 2019 році, «лише з деякими незначними змінами, які роблять автомобіль краще». Наприклад, замість дверних ручок вантажівка розпізнає свого власника і відкривається автоматично, також у автомобіля буде чотириколісне рульове управління.

Що стосується виходу автомобіля на ринок, то Маск розраховує на початок поставок вже в кінці цього року.

Анонсовані ціни на Cybertruck стартують з позначки 39 900 доларів. Виробництво, швидше за все, буде здійснюватися на новітньому заводі Tesla неподалік від Остіна, штат Техас.

Back to top button